Kontakty INTEGRA

Prodejní tým INTEGRA

Petr Krul
Předseda představenstva společnosti
+420 724 093 392
Petr.Krul@hendrix-genetics.com

Marek Zatloukal
Vedoucí interního prodeje
+420 606 100 878
Marek.Zatloukal@hendrix-genetics.com

Josef Drga
Vedoucí prodeje a servisu; veterinář
+420 606 047 754
Josef.Drga@hendrix-genetics.com

Milan Ondráček
Technik prodeje a servisu; veterinář
+420 606 606 011
Milan.Ondracek@hendrix-genetics.com

Lucie Coufalová
Technik prodeje a servisu
+420 702 210 916
Lucie.Coufalova@hendrix-genetics.com

Leona Malčíková
Asistentka prodeje
+420 601 116 748
Leona.Malcikova@hendrix-genetics.com

Kontakt na účtárnu společnosti:

+420 547 231 166
info.integra@hendrix-genetics.com

Sídlo společnosti:

INTEGRA, a.s.
Zemědělská 53; 664 63; Žabčice; Česká Republika

IČO: 00215881; DIČ: CZ00215881

+420 547 231 166
info.integra@hendrix-genetics.com

GPS: 49. 0139792N 16. 6010011E


Prodej konzumních vajec z našich farem:

Prodejna vajec Žabčice
+ 420 547 231 110

Prodejní doba:
Pondělí - Pátek: 8:00 – 16:00
Sobota: 8:00 – 10:00

Prodejna vajec Miroslav
+ 420 602 122 839

Prodejní doba:
Pondělí, Středa, Pátek: 7:30 – 15:00
Úterý, Čtvrtek: 7:30 – 16:00
Sobota: 8:00 – 10:00

Prodejna vajec Orlovice
+ 420 724 032 443

Prodejní doba:
Úterý, Čtvrtek, Sobota: 15:30 – 16:00

Prodej jednodenních kuřat

na základě objednávek

Kontakt na líheň Přísnotice:

+ 420 601 581 754

marketa.bobkova@hendrix-genetics.com

Kontakt na líheň Osek nad Bečvou:

+ 420 727 912 853

miroslav.fiala@hendrix-genetics.com