Kontakty INTEGRA

Prodejní tým INTEGRA

Petr Krul  
Předseda představenstva společnosti
+420 724 093 392
Petr.Krul@hendrix-genetics.com

Marek Zatloukal
Vedoucí interního prodeje
+420 606 100 878
Marek.Zatloukal@hendrix-genetics.com

Josef Drga
Vedoucí prodeje a servisu; veterinář
+420 606 047 754
Josef.Drga@hendrix-genetics.com

Milan Ondráček
Technik prodeje a servisu; veterinář
+420 606 606 011
Milan.Ondracek@hendrix-genetics.com

Lucie Coufalová
Technik prodeje a servisu
+420 702 210 916
Lucie.Coufalova@hendrix-genetics.com

Leona Malčíková
Asistentka prodeje
+420 601 116 748
Leona.Malcikova@hendrix-genetics.com

Prodej kuřic z farmy Práče:

Anna Musilová
Technik farmy Práče
+420 727 890 512 
Anna.Musilova@hendrix-genetics.com

Prodej jednodenních kuřat z líhní:

Líheň Přísnotice
+420 547 234 434 

Líheň Osek nad Bečvou
+420 581 793 110

Sídlo společnosti:

INTEGRA, a.s.
Zemědělská 53; 664 63; Žabčice; Česká Republika
+420 547 231 166
info.integra@hendrix-genetics.com
GPS: 49°0'50.778"N, 16°36'4.006"E

IČO: 00215881; DIČ: CZ00215881

Prodej konzumních vajec z našich farem:

Prodejna vajec Žabčice
+420 547 231 110, +420 724 950 675

Prodejní doba:
Pondělí - Pátek: 8:00 – 16:00
Sobota: 7:30 – 11:00

Prodejna vajec Miroslav
+420 602 122 839

Prodejní doba:
Pondělí, Středa, Pátek: 7:30 – 15:00
Úterý, Čtvrtek: 7:30 – 16:00
Sobota: 8:00 – 10:00

Prodejna vajec Orlovice
+420 724 032 443

Prodejní doba:
Úterý, Čtvrtek, Sobota: 15:30 – 16:00