Vítejte ve společnosti INTEGRA

Společnost Hendrix Genetics

Moderní farmy a líhně

INTEGRA, a.s.  je českým distributorem špičkových produktů divize nosnic společnosti  Hendrix Genetics.

Našim cílem je nabízet genetický potenciál těchto nosnic prostřednictvím dodávek prvotřídních jednodenních kuřat, kvalitního poprodejního servisu a  osobního partnerského přístupu, který zajišťuje nadstandartní podporu našim zákazníkům.

Máme profesionální tým zaměstnanců s mnoha technickými a chovatelskými zkušenostmi. Snaha o co nejlepší zákaznický servis a kvalitu kuřat je posláním naší každodenní činnosti. Provozujeme farmy a líhně s nejmodernějšími technologiemi, které nám umožňují být spolehlivými partnery jak pro malé, tak i ty největší chovatele nosnic nejen v Evropě. Všechny naše produkční provozy splňují vysoké standardy hygieny, dobrých životních podmínek zvířat, biologické bezpečnosti a sledovatelnosti.

Více než 30 let jsme lídrem v distribuci jednodenních slepiček

Společnost INTEGRA je lídrem v distribuci jednodenních kuřat ve více jak 20 zemích Evropy. Naše násadová vejce kupují zákazníci z celého světa.

Brown and white birds
Petr Krul

„INTEGRA…VŽDY O KROK DÁLE“

Petr Krul
Petr Krul
předseda představenstva INTEGRA, a.s.

Naše produkty

Společnost Hendrix Genetics je zaměřena na inovaci a dokonalé šlechtění zvířat. Naše nosnice Isa brown, Bovans brown a Dekalb white díky svému původu plně uspokojí všechny chovatelé v Evropě a s násadovými vejci i po celém světě. Závazek našeho oddělení výzkumu a vývoje je odlišit se od konkurence vynikající snáškou a dlouhými snáškovými cykly ve všech systémech chovu. Z tuzemského šlechtitelského programu nabízíme pro segment malochovů hybridy Moravia.